Üniversiteli Sarışın Merve (Efsane & Videolu) Tekrar Yenilendi

Ortak arkadaşlarımız vesilesiyle instagramdan düşürdüğüm. Yeni parçalar aldıkca ifşayı güncelleyeceğim, nasipse cuma günü buluşuyoruz.Bunun şerefine belki couple çekimler (ikna edebilirsem) gelecek.Şimdilik içeride sizi bekleyen 8 resim 1 video mevcut.İddaa ediyorum türk ifşa tarihinde ilk 10’a girecek güzellikte ve fizikte bir kız.Göğüs, kalça, iki deliği, ayak.Ne ararsan var.Pişman olmayacaksınız, elinize kuvvet.Yüzünü sansürledim.”

54 Yorum

  1. uzun zaman sonra bir ifşa; sistemik dolaşımımı dumura uğratıp bütün kanı dokunmama bile gerek kalmadan sikime pompayalıp komagene ultra mega dürüme çevirdi amk. öncelikle sana bi teşekkürü borç bilirim aslan kardeşim benim.
    saçı, dudağı, yüz güzelliği, fiziği, amı, götü, delikleri, kalçaları, ayakları, oranı orantısı her zerresi süper bi hatun hele o video ne be olum kudurttun beni amk kolpaçino çatalla mı kaşıkla mı sahnesini yaşadım kendi benliğimle :d
    ama şunu da söylemeden geçemiycem tr serverinde böyle bi hatun bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bişey bence bulanda gelip buraya atmaz helede yeni tanışıyorken.. şahsen ben yıllarca siksem sıkılmam ve bana büyük bi yanlış yapmadığı sürece en yakın arkadaşıma dahi ifşalamam. büyük ihtimal slav bi hatun ve yabancı içerik bize preze yaptığını düşünüyom özellikle kalorifer, pencere ve çekmece baya avrupai. ama içeriğin devamı gelirde ve türk olduğunu kanıtlar nitelikler olur da tükürdüğümü yalatırsın bana kanki (bide videoda yüzü zaten gözüküyo fotoğraflarda neden sansürledin diyicem ama zaten sansürlüydü yabancı içerikte bence :d) neyse yinede on numara beş yıldız hatun çok hoşuma gitti ünide hoş hatunlarla takılıyorum ama bunun yanından geçemezler durduk yere makale yazdırdı bana amk darısı başıma

  2. İfşa aleminin en iyisi ve en üst zirvesi KARAMANLI HAYRUNİSA’dır ondan sonrası hepsi aynı standart kadınlardır. Karamanlı hayrunisa’dan daha iyisi olamaz gelemez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu