Üniversiteli Küt Saçlı Cemre’nin Muazzam Götü Var

Üniversiteli küt saçlı cemre 9 dakika boyunca yayında banyoda şırıl şırıl boşalıp fışkırtıyor..

7 Yorum

 1. Beyler daha önce yorumlarda belirtmiştim bizim kısa boylu şişko bakkalın bebek gibi genç karısı var siyah saçlı uzun boylu kadın bana verecek ama ne zaman bilmiyorum, bugün marketten raftan birşey alırken dur sen düşürürsün diyip yanıma tahta sopayla geldi memelerden frikik verdi siyah danteli südyen giymiş hesini gördüm bilerek gösterdi oda yetmezmiş gibi memelerini koluma sürtü 3 4 saniye anlamsızca güldü sonra utancımdan kıpkırmızı oldum sikimde kaktı bir an önce ordan uzaklaşmak istedimm acele ettim ve eve geçtim hayal ederek boşaldım. şimdilik hikayem bukadar daha farklı şeyler yaşarsam anlatacağım.

  3
  1
  1. Kanka böyle kadınlar genelikle çok azgın ve sinsi olur galiba sende biraz saf birisin çünkü bu tür evli kadınlar saf erkekleri gözüne kestirir daha iyi yön verirler ve istediğini alırlar acele etme yanlış bir hamle yapma kadından bekle tecrübe konuşuyor onu kıçından becereceksin güven bana.

 2. Benim hikayem daha farklı. Tatilde Antalya’da Instagram’dan tanıştığım bir arkadaşı görmek için geldim. O Lise 3’e gidiyordu. Ben mezun olduğum için okulum yoktu gelebildim. O gün arkadaş ile tanıştıkan sonra sınıfın kapısını açan bir kız aniden sikimi avuçladı. Çok garip değil mi? Sonrasında kızı kaçırdım okuldan amk, attığım evde direk soyundu. Sonrasında 31 çekmeye başladım. Memelerine boşaldıktan sonra bu kadar yeter dedim. Sikmek istedim, ama Müge Anlı ve ekibi aklıma geldiği için yapmadım! Ama aslında iyi bir deneyimdi.

  Not: Yorumlar Pedofili piç diye kaynamasın! Benim yerimde kim olsa aynı şeyi ister istemez yapardı.

  2
  2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu