Karamanlı Hayrunisa & Efsane! (Bol Videolu ve İnlemeli – İstek İçerik)

Telif hakkı sebebiyle kalıcı olarak silinmiştir

9 Yorum

 1. Of of of admin lütfen böyle bol fotolu ve videolu ifsalar yollayın daha çok gelsin bu şekilde ifsalar gerçekten efsane işte bu bittim lütfen bu tarz içerik atin daha varsa

 2. Yks kitaplarını görünce bende duygusay bir değişim oldu lan. Biraz araştırdım kızı ifşa geçen yıl paylaşılmış. Yks mezunuymuş. Biri bu kızı ingiltere’de okuyan bir elemanın ifşaladığını yazmış. Kız sınava girecekti büyük ihtimal. Duvardaki o resimlerde zihin haritası mı ne öyle bir şeymiş. Aga üzüntü,pişmanlık duyuyorum. ***** olabilir mi admin ?
  ****. Gençliğin verdiği heyecanla yapmış bir şeyler. Benim aklıma ayrıca takılan(içerden bebek sesi geliyor evde bebek yok korkuyla yazıyorum burdan itibaren)şey bu kız ilerde bir gün birini sevecek pişmanım diyecek tamam da nasıl güvenecek o kişi. Aga arada bir düşünüyorum o kişi(sizin deyiminizle enayi) ben olsam direkt inanırım lan.
  Lan olum kız kabul ediyorum söylenene göre para için yapmış ama o paylaşan ne diye paylaştı. Ben niye sikimi sıvazladım ifşalar izlerken. Off ulan offf
  Agalar ben asosyal biriyim kızlara insanlara nasıl güvenebiliriz ?
  Off ulan benim de ders çalışma isteğim oluştu ama pişmanım. Oof ulan ooooooff

  2
  6
 3. Yıllardır bu kızı arıyordum da amınakoyim ne kadar mükemmel teni vücut ölçüleri vs bir de güzel yani amınakoyim on numara vücut libido desen başka delirtiyor beni. Normalde yorum yapmakla falan uğraşmazdım da bu kız için uğraştım

 4. Az önce iki saat yazı yazdım silindi amq
  Kızı araştırdım. İfşa 2021 yılına ait galiba. Denilene göre 2002’li mezun. Kızın duvarındakiler zihin haritası bu da kızın çabalayan biri olduğu ve tembel biri olmadığı anlamına geliyormuş. Bu kız hakkında okuduğumda biri böyle yazmıştı. Zaten o kadar kitap almış herhalde boş değildir. Biri bu kız ilk 100 yapabilecekken bu psikolojiyle 1m yapar demişti. Bilemiyorum.
  Bu kızın ifşa olma kısmı ise İngiltere’de okuyan zengin birine bunları yollamış o kişi de bunu ifşalamış.(Niye yapmış bilmiyorum kız pişman mıdır ? Bence evet. İfşalayan pişman mıdır ? Bence hayır.)
  Bazı kişiler fazla mastürbasyon yaptığından amının sarktığını söylüyor. Ayrıca o çıban mıdır nedir o da ondanmış.
  Bunun dışında biri bu kızı deli gibi araştırdığı halde bir şey bulamadığını ve bu kız gibilerine sinirlenip yks motivasyonu kazandığını okudum. Peki neden bunları yazdım ? Sınava çalışan güzel biri ve benim yaşıtımmış. Gerçi şu an yaşıyor mu bilmiyorum. Bir an pişman oldum yaptıklarıma(31). İfşa olayı desteklediğim bir durum değil ama hunharca 31 çektim. Bu kız intihar etmişse veya hayatı kaymışsa kendimi suçluyorum. Çok kötü oldum.
  Bu kızı bilen biri falan varsa yaşıyor mu ne yapıyor yazsın. Harbi merak ettim. Güzel olduğu için demiyorum yanlış anlaşılmasın. Bir zamanlar intihar eden bir arkadaş vardı. O kadar etkilemedi beni o zamanlar. Sonraları bir kızdan çok hoşlandım. Maddi durum ve başka sebeplerden dolayı açılmadım. Gözümün önünde canladı koca mazi( duygulandım amk). Ulan bu kız da birinin sevdiği bu kız da hata yapar. Ne bileyim 31 den sonraki pişmanlık hissi işte. Şimdi bu kız veya bunun gibi biri birini sevse ve pişman olduğunu söylese nasıl güvenecek. Sizler enayi diyorsunuz da hacı o da insan pişman olabilir.
  Bu ifşayı gönderen kişi ciddi anlamda ne düşündü ?
  Harbi merak ediyorum.
  Lan çok asosyalim hayatım yok.
  Bu kızı ifşalayan kişi zengin,rahat birnyaşam sürüyor. Bu kız Türkiye de tahminim orta halli bilemedin fakir bir kız çocuğu. Lan sinirlendim amk. Bir yıl önce kız benim önüme geçecek vay orospu minvalinde bir şey diyip sinirlenen biri vardı. Bendeyse bu kızı paylaşan kişiye karşı bir öfke oldu. Kızın yaptığını doğru bulmuyorum ama çocuğun yaptığı kabul edilemez.
  Bu ifşa motivasyon sağladı bana. Gidip çalışayım.
  Bu arada bu kızı bilen varsa yazsın. Yaşıyor mu falan
  Ayrıca o motive olan kişi bunu okuduysan eğer ne yaptım bi yaz.

 5. admin sizle taşşak geçiyor mk mallar video sahibi porno starı mı telif atsın ☺ admin sen görselleri videoları bana salla götü yiyen genç liseli üniversiteli kızlar telif hakkın da bulunsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu